GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 10827854

nr 1082 7854

Skål

+ skålfat, 1 + 3, Kina, diameter ca 10-16, 5 cm

Kondition: slitage, nagg

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 januari 2017
kl 20:00:51

8/1 12:27:46 1      Vinnande bud